O nas

O FIRMIE

                Centrum Kartografii funkcjonuje przy ul. Grochowskiej 244a, 04-368 Warszawa. Jako firma, działamy od 15 listopada 1995 r. Ideą przewodnią było zgromadzić w jednym miejscu wszystkie mapy i atlasy dostępne na rynku kartograficznym. Ważne miejsce przypada przewodnikom turystycznym, mapom topograficznym i globusom. Zależy nam na tym, aby Klient mógł wszystko dotknąć, obejrzeć i kupić. Obok detalicznej, prowadzimy sprzedaż wysyłkową i hurtową. Od wielu lat opracowujemy i wydajemy własne mapy. Prowadzimy szeroką działalność usługową w zakresie: wysokorozdzielczego skanowania, kopiowania i drukowania map na ploterach wielkoformatowych i wielokolorowych. Sami je laminujemy dwustronnie na gorąco na profesjonalnym laminatorze o szerokości roboczej do 140 cm. Produkujemy tematyczne mapy ścienne. Naklejamy je na różne podłoża – zgodnie z oczekiwaniem Klienta. Specjalizujemy się w tzw. mapach magnetycznych, korkowych i "na lekkiej piance poliuretanowej" grubości 5 lub 10 mm, oprawianych w ramy aluminiowe lub inne. Wykonujemy nietypowe mapy na indywidualne zapotrzebowanie Klientów, np. Komend Państwowej Straży Pożarnej, Sztabów Kryzysowych, itp. Świadczymy usługi laminowania map (wydruków) zlecanych przez Klientów. Wykonujemy usługi xero do formatu A3.

Od kilkunastu lat wydajemy najlepsze mapy żeglarskie jezior. Propagujemy osiągnięcia kartografii II Rzeczpospolitej wydając reedycje wojskowych map taktycznych i operacyjnych Wojskowego Instytutu Geograficznego.

W sprzedaży mamy kartografię wydawnictw krajowych i zagranicznych odnoszących się do terenów Polski, krajów europejskich jak i reszty świata.

      Jesteśmy dystrybutorem jedynego specjalistycznego kwartalnika: POLSKIEGO PRZEGLĄDU KARTOGRAFICZNEGO.

Z jego łam, możecie się Państwo dużo dowiedzieć o najnowszych trendach w kartografii krajowej i zagranicznej. Poznać historię kartografii i naukowe zasady powstawania map i atlasów.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej księgarni i strony internetowej. Będziemy usatysfakcjonowani z dokonanych u nas zakupów.

O szczegóły zakupów u nas, a e-zakupów w szczególności, prosimy pytać osobiście lub telefonicznie (22 813 81 00; 602 250 794) od poniedziałku do piątku w godz: 10.00 -18.00, albo drogą elektroniczną -  za pomocą formularz kontaktowy 

lub e-maila: sklep@centrumkartografii.eu

                                                                                                                                                  Henryk Kowalski

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl