O nas

O FIRMIE

                Centrum Kartografii od 10 września 2019 r. funkcjonuje przy ul. Grochowskiej 244a, 04-368 Warszawa. Pod obecną nazwą działałem od 15 listopada 1995 r. w lokalu przy ul. Grochowskiej 258/260 (na rogu z ul. Siennicką), a początkiem była księgarnia Mapa ul. Ostrobramska 109 (w CBW od 26.11.1991r.) Ideą przewodnią było zgromadzić w jednym miejscu wszystkie mapy i atlasy dostępne na rynku kartograficznym. Ważne miejsce przypadało przewodnikom turystycznym, mapom topograficznym i globusom. Zależało nam na tym, aby Klient mógł wszystko dotknąć, obejrzeć i kupić, spotkać się z nami i porozmawiać. Od wielu lat opracowujemy i wydajemy własne mapy. Prowadzimy szeroką działalność usługową w zakresie: wysokorozdzielczego skanowania, kopiowania i drukowania map na ploterach wielkoformatowych i wielokolorowych. Sami je laminujemy dwustronnie na gorąco na profesjonalnym laminatorze o szerokości roboczej do 140 cm. Produkujemy tematyczne mapy ścienne. Naklejamy je na różne podłoża – zgodnie z oczekiwaniem Klienta. Specjalizujemy się w tzw. mapach magnetycznych, korkowych i "na lekkiej piance poliuretanowej" grubości 5 lub 10 mm, oprawianych w ramy aluminiowe lub inne np. drewniane. Wykonujemy nietypowe mapy na indywidualne zapotrzebowanie Klientów, np. Komend Państwowej Straży Pożarnej, Sztabów Kryzysowych, itp. Świadczymy usługi laminowania map (wydruków) zlecanych przez Klientów. Opracowujemy mapy topograficzno-administracyjne powiatów (gmin) itp. Wykonujemy usługi xero do formatu A3.

Od lat wydajemy najlepsze mapy żeglarskie jezior. Propagujemy osiągnięcia kartografii II Rzeczpospolitej wydając reedycje wojskowych map taktycznych i operacyjnych Wojskowego Instytutu Geograficznego.

W sprzedaży mamy kartografię wydawnictw krajowych i zagranicznych odnoszących się do terenów Polski, krajów europejskich jak i reszty świata.

     Zapraszamy do odwiedzenia naszej księgarni i strony internetowej. Będziemy usatysfakcjonowani z dokonanych u nas zakupów.

O szczegóły zakupów u nas, a e-zakupów w szczególności, prosimy pytać telefonicznie: 602 250 794, 22 813 81 99  od poniedziałku do piątku w godz: 10.00 -18.00, albo drogą elektroniczną -  za pomocą formularz kontaktowy 

lub e-maila: sklep@centrumkartografii.eu

                                                                                                                                                  Henryk Kowalski

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl