O nas

O FIRMIE

                Centrum Kartografii od 10 września 2019 r. funkcjonuje przy ul. Grochowskiej 244a, 04-368 Warszawa. Pod obecną nazwą działałem od 15 listopada 1995 r. w lokalu przy ul. Grochowskiej 258/260 (na rogu z ul. Siennicką), a początkiem była księgarnia Mapa ul. Ostrobramska 109 (w Centralnej Bibliotece Wojskowej od 26.11.1991r.). Ideą przewodnią było zgromadzić w jednym miejscu wszystkie mapy i atlasy dostępne na rynku kartograficznym. Ważne miejsce przypadało atlasom samochodowym, przewodnikom turystycznym, mapom turystycznym, topograficznym i globusom. Zależało nam na tym, aby Klient mógł wszystko dotknąć, obejrzeć i kupić, spotkać się z nami i porozmawiać. Od wielu lat opracowuję i wydaję własne mapy tematyczne, także mapy ścienne. Prowadzę działalność usługową w zakresie: wysokorozdzielczego skanowania, kopiowania i drukowania map na ploterze wielkoformatowym i wielokolorowym. Samemu już nie wykonuję usług laminowania i oprawy map. Zlecam laminowanie dwustronne map na gorąco na profesjonalnym laminatorze o szerokości roboczej do 140 cm. Zlecam także naklejanie ich na różne podłoża i oprawę. Mogą to być tzw. mapy magnetyczne, korkowe i "na piance poliuretanowej" grubości 5 lub 10 mm, oprawiane w ramy aluminiowe lub inne np. drewniane. Wykonuję nietypowe mapy na indywidualne zapotrzebowanie Klientów, np. Komend Państwowej Straży Pożarnej, Sztabów Kryzysowych. Opracowuję mapy topograficzno-administracyjne powiatów (gmin) itp.

Od lat wydaję najlepsze mapy żeglarskie jezior. Propaguję osiągnięcia kartografii II Rzeczpospolitej wydając reedycje wojskowych map taktycznych i operacyjnych Wojskowego Instytutu Geograficznego. W sprzedaży "od ręki - druk cyfrowy" mam współczesne wojskowe mapy topograficzne WGS w skalach: 1:50 000 i "wizualizowane kartograficznie" Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii 1:25 000 i 1:10 000 o "współrzędnych prostokątnych w układzie PL-UTM, elipsoida GRS80, układ wysokościowy PL-KRON86-NH".

     Zapraszam do odwiedzenia mojej księgarni i strony internetowej. Będę usatysfakcjonowany z dokonanych zakupów.

O szczegóły zakupów u mnie, a e-zakupów w szczególności, proszę pytać telefonicznie: 602 250 794,  22 813 81 99  w od poniedziałku do piątku w godz: 10.00 -16.00, albo drogą elektroniczną -  za pomocą formularz kontaktowy 

lub e-maila: sklep@centrumkartografii.eu

                                                                                                          Henryk Kowalski

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl